NA KONFERENCJE I SZKOLENIA

Organizujesz spotkanie branżowe, konferencję lub szkolenie? To czego nie może na nim zabraknąć jest bez wątpienia ogólnodostępny Internet. Nie tylko wykładowcy, szkoleniowcy czy prelegenci będą go potrzebować przedstawiając swoje prezentacje, ale również goście. Nie pozwól by organizacja wydarzenia została uznana za niedopracowaną.

 

Co zyskasz?

  • Profesjonalizm - na wydarzeniach typu szkolenie czy konferencja nie może zabraknąć darmowego WiFi dla uczestników. Pamiętaj jednak, że Internet to nie wszystko. Wybierz takie łącze, które zapewni wygodę korzystania  z sieci każdemu bez wyjątku.

  • Darmowa reklama - informacja o udziale w Twoim wydarzeniu może być najlepszą promocją firmy, miejsca czy prelegentów. Nie przepuść szansy, w której uczestnicy za pośrednictwem mediów społecznościowych, będą mogli się tym pochwalić.

  • Nowe możliwości - wyobraź sobie, że plan wydarzenia nie dotarł do wszystkich uczestników lub nie każdy z nich został poinformowany o zmianie w programie. Najszybszy i najłatwiejszy sposób, by do nich dotrzeć jest za pośrednictwem Internetu. 

SPRAWDŹ INNE ZASTOSOWANIA

Zapewnij swoim klientom komfort podróży

Zainteresowany? Zostaw nam swoje dane,
a odezwiemy się najszybciej jak to możliwe

* - pola wymagane