Internet hotspot do busów i autobusów

Jeśli zajmujesz się transportem pasażerów w kraju lub zagranicą, albo po prostu wynajmujesz autokary na wyjazdy zorganizowane, zastanów się co takiego może dodać wyjątkowości do Twojej oferty.

Może stałe łącze Internetu w Twoich busach bądź autobusach?

Zapomnij o HotSpotach w komórce i domowych Routerach, które nie są w stanie zachować jakości łącza w ciągłym ruchu.Wybierz rozwiązanie, które zostało zaprojektowane specjalnie do takich zastosowań. Dzisiejszy klient na pewno bardziej doceni Cię za wygodę bycia w Internecie, niż gazetę do poczytania.

Co zyskasz?

  • Lojalnych klientów. - pomyśl, kto najczęściej podróżuje Twoimi busami czy autokarami? Studenci i osoby pracujące. To grupy pasażerów, które systematycznie mogą do Ciebie wracać. Pozwól im buszować po Facebooku lub sprawdzić pocztę podczas trasy, a przy planowaniu kolejnej podróży, na pewno pomyślą o Tobie.

  • Pozytywny wizerunek marki - daj się poznać jako przewoźnik dbający o wygodę klienta w cyberprzestrzeni. Niech pozytywne komentarze o wspólnej podróży tworzą Ci darmową reklamę nie tylko w Internecie ;)

  • Stały zysk - podsumowując dwa powyższe punkty, lojalni klienci plus darmowa reklama w postaci marketingu szeptanego, przełoży się na większą ilość sprzedanych biletów i zysk dla Twojej firmy.

SPRAWDŹ INNE ZASTOSOWANIA

Zapewnij swoim klientom komfort podróży

Zainteresowany? Zostaw nam swoje dane,
a odezwiemy się najszybciej jak to możliwe

* - pola wymagane