Internet mobilny dla firm i biznesu

Za stałe łącze dla wszystkich pracowników: w biurze, w podróży służbowej lub innym miejscu pracy, jest odpowiedzialny pracodawca. Nie pozwól by zatrudnieni przez Ciebie ludzie tłumaczyli niewłaściwie wykonane obowiązki źle działającym Internetem lub jego brakiem. Zapewnij im dostep do mobilnego WiFi z każdego miejsca, z którego tylko potrzebują.

Co zyskasz?

  • Mobilność - Twoi pracownicy będą mogli wykonywać swoje obowiązki z każdego miejsca. Dając im Mobilię, masz pewność, że brak Internetu nie stanie na przeszkodzie w ich pracy.

  • Wysoki standard pracy - czy zdarzyło Ci się narzekać na Internet w biurze? Podczas podłączenia się wielu osób do jednego WiFI można napotkać problemy. Jednak, jest to całkowicie niepotrzebne i opóźnia pracę. Nie dopuść do takich sytuacji.

  • Minimalizacja ryzyka - na pewno każdemu zdarzyła się awaria łącza internetowego. Jeśli jednak powoduje przestój w pracy dla kilkunastu lub kilkudziesięcu osób, straty finansowe mogą być już wyraźne. Mobilia zapewni Twojej firmie zapasowe łącze na kryzysowe sytuacje.

SPRAWDŹ INNE ZASTOSOWANIA

Zapewnij swoim klientom komfort podróży

Zainteresowany? Zostaw nam swoje dane,
a odezwiemy się najszybciej jak to możliwe

* - pola wymagane