O nas

 

Działamy po to aby brak Internetu nigdy nie stał się barierą rozwoju Twojego biznesu - niezależnie od lokalizacji.

Od 10 lat działamy na rynku transportu i telekomunikacji jako Mobilia Group. Naszymi klientami są zarówno małe jak i duże firmy.
W trakcie kilkuletniej współpracy z wieloma z nich, zdążyliśmy już poznać różne potrzeby i problemy w działaniu i rozwijaniu firmy. Rozwiązania, które wspólnie opracowywaliśmy z sukcesem wnosimy do naszej oferty, aby mogły służyć innym.

Mobilia jest odpowiedzią na coraz częstszą potrzebę pracy poza siedzibą firmy oraz rosnącym uzależnieniem firm od Internetu..
Jest to rozwiązanie zarówno dla właścicieli, pracowników jak i klientów Twojej firmy. Zapewnienie ogólnodostępnego WiFi dla tej ostatniej grupy, pozwala także budować wizerunek nowoczesnej firmy i wyróżnić się na tle konkurencji.

 
Dlaczego warto nam zaufać?

 

  • Wysoka jakość usług - jako Partner Orange proponujemy Ci znane i sprawdzone rozwiązanie.

  • Europejska klasa urządzeń - korzystamy z technologii urządzeń Teltonika, które oryginalnie produkowane są na terenie Europy, nie natomiast krajów z dalekiego wschodu.

  • Wiarygodność współpracy - Jesteśmy Srebrnym Partnerem firmy Teltonika - jedynym w Polsce. Tytuł ten uzyskaliśmy sprzedając największą ilość urządzeń tej firmy w 2015 roku. Dla Ciebie będziemy równie dobrym partnerem.

Zapewnij swoim klientom komfort podróży